Připravujeme pro Vás nové kolekce nábytku.
Zpět do obchodu

Registrace

Platební metody

Možnosti platby a odeslání zboží

1. Online platba kartou > Doporučujeme

Nejrychlejší a nejbezpečnější metoda platby. Své údaje, ke kterým má přístup pouze zprostředkující banka, zadáváte na zabezpečené webové stránce a platební příkaz je navíc chráněn tzv. 3D Secure bezpečnostním protokolem, který vyžaduje zadání kódu, doručeného na váš mobilní telefon. Úhradu ceny objednávky obdržíme prakticky okamžitě a můžeme vám zboží ihned expedovat.

2. Online bankovní převod (systém GoPay)

Ve spolupráci se společností GoPay nabízíme možnost platby zjednodušeným bankovním převodem u následujících bank: Raiffeisen Bank, Komerční banka, mBank, Fio banka, Česká spořitelna a UniCredit Bank. Jedná se o oblíbenou online platbu s předvyplněným platebním příkazem. Platba probíhá po dokončení objednávky přímo ve vašem internetovém bankovnictví. Jde o velmi jednoduchou a naprosto bezpečnou platební metodu. Úhradu ceny objednávky obdržíme prakticky okamžitě a můžeme vám zboží ihned expedovat.

3. Bitcoin

Virtuální měna bitcoin si získává po celém světě i v Česku stále více příznivců. Výhodou používání bitcoinů je anonymita jejich držitele a také možnost zaplatit odkudkoli ze zahraničí. Úhradu ceny objednávky obdržíme prakticky okamžitě a můžeme vám zboží ihned expedovat.

4. Dobírka (se zálohou 10% bankovním převodem*)

Při zvolení platby dobírkou požadujeme předem uhradit 10% z ceny objednávky na náš bankovní účet č. 2701262838/2010 (Fio banka, a.s.) na základě zálohové faktury, kterou vystavíme spolu s potvrzením vaší objednávky. Po připsání této zálohy na náš účet vám zboží ihned expedujeme.

Doplatek ceny objednávky poté zaplatíte v hotovosti při dodání zboží přímo řidiči přepravní společnosti. Platební karty přijímá jen dopravce balíkových zásilek (GLS), nikoliv paletové přepravy (DB SCHENKER).

* Zálohovou platbu požadujeme, abychom při vysokých cenách dopravy těžkého nábytku předešli nevyzvednutým zásilkám. Děkujeme za pochopení.

5. Bankovní převod předem

V případě zvolení platby bankovním převodem vám po odeslání objednávky ihned zašleme na vaši e-mailovou adresu spolu s jejím potvrzením také pokyny k platbě. Ta se prování na bankovní účet č. 2701262838/2010 (Fio banka, a.s.) ve výši 100% ceny objednávky. Převod mezi českými bankami trvá většinou 1 pracovní den a po připsání odpovídající částky na náš účet vás budeme o přijetí platby informovat e-mailem a zboží ihned expedujeme.